PORADÍME VÁM OD PO DO NE NA TELEFONU +420777002995. JSME TU PRO VÁS! DORUČUJEME AJ NA SLOVENSKO!

SPOLUPRÁCE S PARTNERY

Hledáme partnery pro dlouhodobou spolupráci v oblasti pohřebních služeb, kamenictví a foto studií.

Zhotovujeme porcelánové a keramické fotografie na hrob a foto stojánky s fotografiemi zesnulých na hrob a do kolumbárií.

Vyrábíme porcelánové a keramické urny s fotografií zesnulých, s iniciály zesnulých, s texty dle přání pozůstalých. V naší nabídce naleznete urny všech barev, na urny umisťujeme též motivy dle přání pozůstalých. V naší nabídce naleznete více jak 500 různých provedení uren, v různých barvách a dekorech. Do všech našich uren se vejde uřední plastová vložka, kterou vydávají krematoria.

 

Dovezeme Vám nebo zašleme tablo se vzorovými fotografiemi a foto stojánky na hrob a dodáme Vám vhodný počet vzorových uren, tak aby si zákazníci a pozůstalí mohli udělat přesnou představu o skutečném vzhledu nabízených produktů.

Zakládáme si na dodavatelské spolehlivosti, kvalitní odvedené grafické práci, rychlosti výroby a krátkých dodacích lhůtách (do 10 dní), na snadné a příjemné komunikaci a objednávkách.

A protože jsme si vědomi, v jak těžké a tíživé životní situaci si pozůstalí tyto produkty objednávají (a protože vzhled fotografií zesnulých je vždy velice individuální), snažíme se jednat pokaždé citlivě a empaticky. Proto u nás také platí pravidlo...V případě, že pozůstalý není spokojen, zhotovujeme objednaný výrobek znovu zdarma na naše náklady, k úplné spokojenosti zákazníka. 

Rádi Vás navštívíme a vše s Vámi osobně probereme nebo vše potřebné domluvíme po telefonu na čísle: +420 777002995 anebo dohodneme vše potřebné přes email: info@ceske-urny.cz nebo thrus@volny.cz.

Těšíme se na budoucí spolupráci s Vámi.

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

1133-1103225503 B