PORADÍME VÁM OD PO DO NE NA TELEFONU +420777002995. JSME TU PRO VÁS! DORUČUJEME AJ NA SLOVENSKO!

Vsypové a klasické urny, řešení pro těžké chvíle

 Ztráta blízkého člověka je těžká. Víme, že potřebujete truchlit. Pohřeb a vše s ním spojené je možná to poslední, co chcete řešit. Jsme tu pro vás, abychom vám usnadnili výběr urny, zatím co vy budete mít více prostoru trávit čas s přáteli a truchlit. Zatím co si procházíte celým procesem, vyrábí pro vás České urny již více než třicet let klasické a vsypové urny, které ve světě nemají obdoby. Každý kousek je totiž výsledkem ruční práce.

Urna, která je podle vašich představ

Vsypové a klasické urny pro uložení popela pro vás vyrábí České urny v nejrůznějším designovém a barevném provedení. Každá urna, která vyjde z naší dílny, je navíc vyrobena ručně. Každý kus u nás projde dvakrát výpalem, je barven ručně za použití barev vyrobených z drahých kovů a po prvním výpalu navíc ručně opracován. Pečlivě ladíme detaily, aby výsledná urna působila nejen precizním, ale také decentním dojmem. Všechny naše urny jsou ztělesněním elegance. Základ je často zdoben dalšími detaily na přání zákazníka.

 

Naše urny snadno konkurují kvalitě nejen u nás, ale i ve světě. Co je na nich výjimečné?

Kvalitní česká výroba - české ruce jsou nad zlato. Sami to určitě potvrdíte, když si vzpomenete na všechny ty krásné kraslice, vyšívané dečky a paličkované krajky, kterým se věnovaly naše babičky. Pozadu nezůstávají ani muži se svým citem pro detail, ve dřevě, keramice a dalších materiálech. Prim hraje už po staletí porcelán.

Přenos fotografie - porcelán zdobíme i přenesením fotografie. Je to speciální technika, které se věnujeme už více než dvacet let.

Poctivý český porcelán - na výrobu všech uren používáme kvalitní český porcelán z čistých surovin. Výsledný produkt odolá nejen povětrnostním podmínkám, ale také UV záření, na které mohou být jiné materiály naopak náchylné.

Záleží nám také na ekologickém přístupu k životnímu prostředí. Porcelán je sám o sobě ekologický, takže nijak nezatěžuje životní prostředí.

Porcelánové České urny vás okouzlí

Už víte, v čem tkví kouzlo našich porcelánových uren. V naší nabídce najdete klasické pohřební urny a pohřební urny vsypové a pokud si nevyberete konkrétní model, můžete se na nás obrátit s výrobou urny na zakázku. Jaká je naše nabídka? Urny u nás koupíte ve variantách barevná urna, bílá urna a jednoduchá urna.

 

Památka, která vás neopustí

Generace našich prarodičů si vystavovala urny doma. Měli tak vzpomínku na své blízké neustále u sebe. Nyní se tento trend pomale vrací. Porcelánová urna je jemnou a zároveň milou připomínkou blízkého člověka, podobně jako vystavená fotografie. Bolest časem odejde a vám zůstanou jen vzpomínky, které vás budou hřát v srdci.

 

Porcelánovou urnu můžete také vložit do hrobu, samostatného nebo rodinného. České urny pamatují při návrhu nového modelu na každou variantu. Aktuální jsou také fotografie a stojánky s fotografií, které si můžete vystavit doma nebo je umístit na hrob. Starší generace si chystaly stojánek s fotografií sami ještě za života, aby si vybrali fotografii, která se jim líbí. Na hrobech je lze uložit do vitrínek, doma vystavit na poličku.