PROČ POŘÍDIT URNU OD NÁS?

Hledáte-li pohřební urnu, která Vám vydrží po desítky let nezměněná, kterou můžete umístit do exteriéru na náhrobní desku, do kolumbárního okénka na hřbitově a také mít estetickou urnu umístěnou přímo doma a která bude vypadat přesně podle Vašich požadavků, potom jsme tu pro Vás.

Hlavní vlastností našich uren je dlouhá životnost a nezměněný vzhled po celá desetiletí. To samé platí o dekoracích, textech a fotografiích umístěných na pohřebních urnách.

Druhou zásadní předností našich uren je možnost přidání jakýchkoliv fotografií, textů, motivů a barev, přesně podle Vašich požadavků, tak aby provedení urny co nejvíce vystihovalo zesnulého. 

Volíte-li poslední místo spočinutí Vašeho blízkého, projevujete mu tím svou úctu a je to většinou jedna z posledních věcí, co můžete pro svého blízkého na tomto světě udělat.

Naše urny jsou zhotoveny výhradně ručně náročným procesem výroby místních zkušených pracovníků. Materiál, ze kterého je urna zhotovena je výhradně přírodního původu a pouze z místních zdrojů.

Urny vyrábíme pouze z porcelánové hmoty, která propůjčuje zhotoveným urnám výborné vlastnosti. Tento ušlechtilý materiál si zachovává své vlastnosti po celé věky. Je nenasákavý, vodě neprodyšný, nevadí mu déšť, mráz, střídání teplot ani sluneční paprsky (UV záření). Všechny dekorace jsou zataveny při vysoké teplotě do glazury a odolají veškerým výše zmíněným povětrnostním podmínkám minimálně po desítky let, spíše déle.

Rádi zhotovíme urnu s fotografií a textem, tak abyste už nemuseli vynakládat další prostředky na pořízení štítku na urnu s textem a na pořízení porcelánové fotografie k urně. Protože fotografii a text na urnu Vám dodáme zdarma již v základní ceně. Text ani fotografie nelze strhnout nebo mechanicky poškodit, vše je zataveno při vysokých teplotách do povrchu (glazury) urny.

Kromě toho v kolumbárním okénku nebo v prostoru na urnu určeném Vám zbyde více místa, buď na druhou urnu nebo na další dekoraci k uctění Vašeho blízkého.

 

Tomáš Hruš

PORCELÁNOVÁ MANUFAKTURA s.r.o.

www.ceske-urny.cz

www.viva-fotoporcelan.cz

www.vivaporcelan.cz