!!!!!VZHLEDEM K PROBÍHAJÍCÍ DOVOLENÉ, BUDOU OBJEDNÁVKY ZPRACOVÁNY PO 15.7.2024!!!!!

Originální design pohřebních uren

V článku se dotýkáme jednoho z nejcitlivějších témat, tím  je design pohřebních uren. Správný výběr vhodné urny si zaslouží naši  pozornost. Urny mají za úkol nejen uchovávat ostatky našich milovaných, ale také vyjadřovat naše hluboké city k nim a zachovávat vzpomínky.

Výběr správného designu chce svůj čas.  Všechny pohřební urny nevypadají stejně. Pokud se porozhlédnete po ručně vyráběných pohřebních urnách, určitě vás jejich design mile překvapí. Můžete tím dodat celému rozloučení s vaším blízkým dotek něhy, lásky i péče.

 

V tomto článku se zaměříme na jedinečný design pohřebních uren, který je zosobněním lásky – uren ve tvaru srdce.

Urny ve tvaru srdce

Představte si urnu ve tvaru srdce. Nejen, že je to symbol lásky, kterou jsme k našemu zesnulému cítili, ale symbolizuje i prostor, který zesnulý v našem životě a srdci zaujímal. Připomíná nám, že láska nikdy nezaniká, pouze se přeměňuje do nových forem.

Urny ve tvaru srdce nejsou pouze nádoby pro ostatky, ale jsou to také symboly, které v sobě nesou příběhy a životy, které jsou nyní už součástí věčnosti.

Ruční výroba těchto uren dodává každému kusu jedinečnost. Řemeslníci, kteří tyto urny vyrábějí, vkládají do každé části svého výrobku péči a vytváří tím vysoce kvalitní výrobek.

Fotografie jako připomínka krásných časů

Možnost umístit na urnu fotografii zesnulého dodává další rozměr individuality. Fotografie na hrob jsou dnes už rozšířenou praxí. Obraz zesnulého na urně tak neustále připomíná jejich přítomnost v našich životech. Každý pohled na fotografii, jemně umístěnou na srdci urny, může vyvolat proud vzpomínek, které nás zaplaví a přenesou zpět do doby, kdy jsme s nimi sdíleli.