PORADÍME VÁM OD PO DO NE NA TELEFONU +420777002995. JSME TU PRO VÁS! DORUČUJEME AJ NA SLOVENSKO!

O VÝROBĚ FOTOGRAFIÍ NA HROB

 O výrobě smutečních fotografií

Vámi dodané fotografie se nejprve digitálně zpracují a podle vašich požadavků upraví. Nejčastěji provádíme změnu pozadí, samozřejmostí je pak retuš nečistot a doladění intenzity barev a stínů. Velmi záleží na kvalitě dodané fotografie, čím kvalitnější fotografie, tím bude kvalitnější i výsledná porcelánová fotografie. Každopádně i z poškozené fotografie jsme schopni zhotovit kvalitní porcelánovou fotografii, stojánek na hrob nebo pohřební urnu s fotografií zesnulého. Naši grafici u nás v porcelánové manufaktuře zhotovili již desetitisíce porcelánových fotografií a s opravami a retušemi fotografií mají dlouholeté zkušenosti.

Snažíme se o citlivý přístup při zhotovování smutečních fotografií na hrob, stojánků na hrob a do kolumbárií a při výrobě uren s fotografiemi zesnulých. To neznamená jen lidský přístup při jednání s Vámi ale hlavně se snažíme o kvalitní fotografii zesnulého, tak aby fotografie co nejlépe vystihovala zesnulou osobu. Protože jsme si vědomi, v jak těžké a tíživé životní situaci si pohřební urny a náhrobní fotografie pořizujete a protože vzhled fotografií zesnulých a vkus pozůstalých je vždy velice individuální, snažíme se jednat pokaždé citlivě a empaticky. Proto u nás také platí pravidlo...V případě, že pozůstalý - zákazník není spokojen, zhotovujeme objednaný výrobek znovu zdarma na naše náklady, k Vaší úplné spokojenosti. 

Jakmile dokončíme všechny grafické práce, tak je výsledná fotografie připravená na přenos na porcelánovou podložku, na stojánek nebo na pohřební urnu.

Na požádání Vám rádi zašleme takto připravenou fotografii ke kontrole. Jakmile obdržíme od Vás zprávu, že fotografie je v pořádku, můžeme fotografii přenést na porcelán. V případě, že by zákazník nebyl s připravenou fotografií spokojen, vrací se fotografie k další úpravě, tak aby byl zákazník spokojen a kontrola se opakuje.

Poté je fotografie speciální technikou přenesena na porcelán. Porcelánová fotografie, stojánek nebo urna je poté dodekorována zlatem nebo jinými drahými kovy dle přání zákazníka. Polotovar je umístěn do pece, kde při devíti stech stupních dojde ke spojení barev s glazurou a je dosaženo požadované odolnosti a dlouhé trvanlivosti fotografie.  Porcelánová fotografie je následně pečlivě překontrolována a dočištěna.

Takto zhotovená fotografie odolává všem povětrnostním vlivům, tudíž jí nevadí sníh, déšť, mráz ani sluneční záření, porcelánová fotografie od nás si zachovává svou barevnou stálost minimálně po desítky let.

Fotografie je uchovatel našich vzpomínek, porcelánová fotografie uchovává vzpomínku na Vaše blízké po desítky let. U nás v porcelánové manufaktuře jsme si toho všichni vědomi a záleží nám na tom abyste byli s fotografií Vašeho blízkého po desítky let spokojeni.

 

PORCELÁNOVÁ MANUFAKTURA s.r.o.

Tomáš Hruš

jednatel společnosti

 

www.ceske-urny.cz

www.viva-fotoporcelan.cz

www.vivaporcelan.cz